Emily is shopping at the toy store. In that store all dolls are sold at the same price and all dresses are sold at the same price. If Emily buys one doll and one dress, it will cost her $21.00. If Emily buys two dolls and three dresses, it will cost her $51.00. What is the price of one doll at that store?​