Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

If Jack paid $1.99 for extracts and each extract has 2 ounces, how much did jack paid for 1 ounce?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
do $1.99 divided by 2
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-12-2016
You need to know how many extracts, don't you?
Answer Link

Otras preguntas

I need the answers for 39 and 40 plz 15 points
What is the number one factor that determines the types of organisms that can live in a body of water?
in connecticut state championships, rodrigo runs 1 mile race four different times. he finished with times of a minutes, b minutes, c minutes, and d minutes. wha
One recent study suggests that the more professional technicians or other “knowledge workers” an industry has, the: A. more revenue will be produced. B.
Using the future tense (the tense learned in this module), write about what you are going to do this summer. Make sure to include accent marks if needed. You n
One study of businesses maintains that many businesses are __________ flextime, job sharing, and paid family leave. A. increasing B. cutting back on C
Which american revolutionary war colonel reportedly said, don't fire until you see the whites of their eyes? william prescott
An equilateral triangle with sides of length 6 is inscribed in a circle what Is the diameter of the circle? A. 5.2 B. 6 C. 6.9 D. 7.5
Who admitted to betting on baseball while he was the manager of the cincinnati reds?
What factor led to spread of Christianity from Jerusalem to the rest of the Roman Empire?