chloejayly
chloejayly chloejayly
  • 05-05-2021
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELPPPP
Brainlist to best answer.​

PLEASE HELPPPPBrainlist to best answer class=

Respuesta :

calvinmunoz52
calvinmunoz52 calvinmunoz52
  • 05-05-2021
The answer is B- 1.5
Answer Link

Otras preguntas

A broad topic makes a good report. True False
Which congressional committee(s) write the bill that actually appropriate the funds on which the government will operate? A the Congressional Budget Office B
I'm stuck, can someone help me. Maddie wanted to make a sugar-water solution to put in her hummingbird feeder. She found some sugar cubes and was about to drop
When a cold beverage is placed outside, the gas particles cling to the side of the can and become water droplets. This is due to which change of state?A. Conden
if you have a mineral sample with a volume of 40 ml and a mass of 200 grams what is the density
Fragments of volcanic rock and ash that build up to form cinder cones are known as A. melting rocks. B. rising magma. C. pyroclastic flows. D. pyroclastic
Vietnam proved to be a tough challenge for American soldiers because of what? A. Boot traps B. Chu chi trails C. Hit and run tactics D. The difficult terrain su
Can someone plz answer this correctly and quickly. A cylinder shaped water tank has a diameter of 8m and height of 20m. What volume of water does the tank conta
Why should new foods be introduced to an infant one at a time?
The cost for 3.8 pounds of shrimp is $18.05. Find the unit price in dollars per pound. If necessary, round your answer to the nearest cent.