collsaa39 collsaa39
  • 04-03-2021
  • Mathematics
contestada

SOMEONE, PLEASE HELPP ME!!!
Ten hamburger values meals cost $60.

SOMEONE PLEASE HELPP ME Ten hamburger values meals cost 60 class=

Respuesta :

achillesmichaelolive
achillesmichaelolive achillesmichaelolive
  • 04-03-2021
Each burger is 6 dollars each and 4 of them would cause 24$
Answer Link
drewfrosch159
drewfrosch159 drewfrosch159
  • 04-03-2021
The burgers are $6 bucks each and 4 times 6 is 24 it’s 24
Answer Link

Otras preguntas

in harper lee's to kill a mockingbird the image of the mockingbird carries great symbolic weight based on the following excerpt, what could the mockingbird symb
Is the following relation a function?
Triangle FGH was dilated using a scale factor of 1/2 to create triangle PQR Which statement is true? A. Angle F is two times the measure of angle P. B. Angle P
Emirates and give drivers information about traffic on a busy highway once shows 15 miles in 20 minutes what is the speed in miles per hour
PLZZZZZZZZZZZZZZZZZZ HELPpppppppp!!!!!! It costs $12 to attend a goff clinic with a local pro. Buckets of balls for practice during the clinic cost $3 each. How
50 points please help me with this. Dont spam random things. If your smart answer this please
What protein does this DNA code for?
1. Dr. Duke is an oncologist. He recently biopsied tissue from a tumor on Sara's face. He told her that her tumor is malignant but that it still looks very much
Famous Draco Malfoy lines!!! I will go first "My father will hear about this" : )
When gathering eggs from the hen house, John can collect 12 eggs every 3 minutes. Which graph correctly represents the unit rate for this proportional relations